AFİNANS Aracılığı ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan AFİNANS PRIVATE  müşterilerimize 3.000 BesPuan “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün%'1'i kadar BesPuan “Sadakat Hediyesi”!

Kampanya AFİNANS PRIVATE üyelerine özeldir. AFİNANS PRIVATE  üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyadan yalnızca AFİNANS aracılığı ile 2040-3 Emeklilik Planı  Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan AFİNANS PRIVATE üyeleri yararlanabilir.

AFİNANS PRIVATE üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi 'nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden onbeş işgünü içerisinde,AFİNANS PRIVATE  hesabına, 3.000 BesPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.

Yukarıdaki şartları sağlayan AFİNANS PRIVATE üyeleri, Sadakat Hediyesi olarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece, her 3 ayda bir fon büyüklüğünün aylık 1%'i kadar BesPuan hediyesine hak kazanacaktır. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı, devam eden dönemler ise ( ocak , nisan,temmuz, ekim) aylarında 15 işgünü içerisinde, BesPuan  üyesinin hesabına yüklenecektir. Sadakat Hediyesi hesaplamasında, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nin fon büyüklüğü, devlet katkısı tutarı dahil edilmeksizin dikkate alınacaktır.

AFİNANS PRIVATE üyesinin bu kampanya kapsamında BesPuan'a hak kazanabilmesi için, BolPuan'ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nin devam ediyor olması şarttır.

Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; 3000 BesPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.

AFİNANS aracılığı ile daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve AFİNANS PRIVATE müşterisi olan AFİNANS PRIVATE üyeleri “Hoşgeldin Hediyesi”'nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi”nden yararlanabilecektir.

AFİNANS YAŞAM EMEKLİLİK SİGORTA ARC.HİZ.A.Ş. kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.<