• 0 850 268 7 112

  • İZMİR / TÜRKİYE

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kuruluş yılımızdan bugüne Afinans olarak müşteri odaklı yapımız ve üstün hizmet kalitesi anlayışımız ile Fiba Grubu çatısı altında köklü bir kültürün mirasçısı olarak Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası alanında faaliyet göstermekteyiz. Amacımız, her gün daha fazla insanın yaşamını küçük ama anlamlı dokunuşlarla ekonomik geleceğine yön vermek adına yüksek kar ve değerde hizmet sunmaktır.

Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısı konumunda yer alıyor.

Doğru Vizyon ve Doğru Strateji ile Hızla Büyüyoruz

Yenilikçi iş modelimiz ile rekabetin yoğun olduğu bir sektörde beş yıl gibi kısa bir sürede hızlı bir büyüme kaydetmeyi başardık ve birçok ilke imza attık.

Topluma Değer Katan Projeler Geliştiriyoruz

AFinans olarak topluma sağlayacağımız katma değere büyük önem veriyor, toplumun ihtiyaçlarını analiz ederek kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları geliştiriyoruz.

Yeniliklere Öncülük Ediyoruz

Sigorta ve Emeklilik sektöründe; "Fon Marketi", sektör içi satın alım, portföy devralımı, Online BES satışı, Sağlık Sigortası satışı, BES müşterilerine yönelik fon bilgilendirmeleri gibi pek çok ilke imza atarak öncü rol üstlendik.

Vizyonumuz

Güvenilerek tercih edilen bir Hayat Sigortası ve Bireysel Emeklilik şirketi olmak.

Misyonumuz

Fiba Grubu'nun değerleri ışığında güçlü bir marka olmanın bilinci ile müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yönelik etkin finansal çözümler üreterek; kârlı, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak.