AFİNANS Private standart aracılık işlemlerinin yanı sıra, tamamen kişiye özel alternatif arayışında olan yatırımcılar için geliştirilmiş bir hizmet. Hayatın her alanında ayrıcalıklı servis beklentisine sahip seçkin yatırımcılara hitap eden AFİNANS Private, geniş yelpazedeki hizmetleri ile yatırım piyasasında değer yaratıyor.

Bu kapsamda, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutma vizyonu ile çalışan AFİNANS Private, finans dünyasının tüm zorlu süreçlerinde detaylara olan hakimiyeti ve engin tecrübesiyle müşterilerine hizmet veriyor.

AFİNANS Private’ın mükemmelliyetçi hizmet anlayışının temelini, yatırımcılar ile kurduğu bire bir iletişime dayandırıyor. AFİNANS, yatırımcı beklenti ve ihtiyaçlarını anlayarak, profesyonel bir ekip ile verdiği hizmetlerde, sunduğu hizmet alternatiflerini derinleştirerek müşterilerin yatırım hayatının vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefliyor. Dolayısıyla AFİNANS Private’da, yatırım piyasalarında kara dönüşecek tavsiyeler ve kişiye özel çözüm önerileri derin tecrübeye sahip uzmanlar tarafından hassasiyetle değerlendiriliyor. Süreç yönetiminde kesintisiz dialog ile müşterilerin hedefleri tespit ediliyor, güçlü türev ürünleri tecrübesi piyasalardaki uygun yatırım fırsatları ile birleştirilerek müşterilere risk kategorilerine göre alternatifler üretiliyor.