Biz Kimiz?

Kuruluş yılımızdan bugüne Afinans Yaşam Emeklilik olarak müşteri odaklı yapımız ve üstün hizmet kalitesi anlayışımız ile Fiba Grubu çatısı altında köklü bir kültürün mirasçısı olarak Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası alanında faaliyet göstermekteyiz.

1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısı konumunda yer alıyor. Finans başta olmak üzere havacılık, mağazacılık, gayrimenkul, enerji, eğitim ve otelcilik hizmetleri sunan Grup; 12 ülkede, 46 ulustan, 97 şirkette, 16.500 çalışanı ile varlığını başarıyla sürdürüyor.

Doğru Vizyon ve Doğru Strateji ile Hızla Büyüyoruz

Yenilikçi iş modelimiz ile rekabetin yoğun olduğu bir sektörde kısa bir sürede hızlı bir büyüme kaydetmeyi başardık ve birçok ilke imza attık. 

Topluma Değer Katan Projeler Geliştiriyoruz

AFinans olarak topluma sağlayacağımız katma değere büyük önem veriyor, toplumun ihtiyaçlarını analiz ederek kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları geliştiriyoruz.

Yeniliklere Öncülük Ediyoruz

Sigorta ve Emeklilik sektöründe; "Fon Marketi", sektör içi satın alım, portföy devralımı, Online BES satışı, BES müşterilerine yönelik fon bilgilendirmeleri gibi pek çok ilke imza atarak öncü rol üstlendik.